Kontakt 2017-09-29T16:16:33+00:00

Kontakta oss

Frågor, synpunkter eller något annat? Hör av er till e-post info@songlines.se eller ta direktkontakt med någon av personerna du ser här under!

Songlines organisation år 1

Blekinge län

Alina Minkova
Projektledare
E-post: alina.minkova@songlines.se
Telefon: 072-972 67 19
Webb: www.musikiblekinge.se
Webb: www.livegreen.se

Gotlands län

Julia Westberg
Projektledare
E-post: julia.westberg@songlines.se
Telefon: 073-963 91 11
Webb: www.gotlandsmusiken.se

Gävleborgs län

Pervin Mattsson
Projektledare
E-post: pervin.mattsson@songlines.se
Telefon: 070-885 88 99
Webb: www.regiongavleborg.se/kultur

Jönköpings län

Erik Norén
Projektledare
E-post: erik.noren@songlines.se
Telefon: 070-924 65 40
Webb: www.smot.se

Kalmar län

Helena Isaksson Baeck
Projektutvecklare och projektledare
E-post: helena.isaksson@songlines.se
Telefon: 070-286 42 00
Webb: www.lansmusiken.se

Västmanlands län

Fredrik Engström
E-post: fredrik.engstrom@songlines.se
Telefon: 072-225 32 21
Webb: www.vastmanlandsmusiken.se

Tony Lorenzi
E-post: tony.lorenzi@songlines.se
Telefon: 073-778 66 75
Webb: www.vastmanlandsmusiken.se

Västra Götalandsregionen

Julia Sandwall
Nationell Samordnare
E-post: julia.sandwall@songlines.se
Telefon: 073-505 38 34
Webb: www.kulturungdom.se

Mohammad Jawshani
Projektledare via Sveriges Ensamkommandes Förening
E-post: mohammad.jawshani@songlines.se
Telefon: 070-481 99 96
Webb: www.kulturungdom.se

Yohanna Eek
Projektutvecklare
E-post: yohanna.eek@songlines.se
Telefon: 070-722 84 24
Webb: www.kulturungdom.se

Övriga

Jenny Ramnér
Koordinator Kulturskolerådet
E-post: projektkoordinator@kulturskoleradet.se
Telefon: 076-161 82 56
Webb: www.kulturskoleradet.se

Karin Holdar
Ordförande Jeunessess Musicales Sverige
E-post: karin.holdar@musikidalarna.se
Telefon: 023-77 40 51
Webb: www.musikidalarna.se

Malin Moessner
Folkbildningsrepresentant
E-post: malin.moessner@songlines.se
Telefon: 073-271 77 13
Webb: www.nbv.se/sydost

Translate »